Penzion Pohoda v Českém Krumlově hodnocení

Užijte si dovolenou v našem penzionu s výhledem na Český Krumlov!

Novinky

Informujeme o dění kolem našeho penzionu - stejně tak jako o různých kulturních akcích, které se pořádají v blízkém okolí penzionu Pohoda.

Advent a Vánoce v Českém Krumlově

add date přidáno 3.12.2013

Chcete si vychutnat předvánoční čas v klidu, pohodě a zažít příjemnou adventní atmosféru? Přijeďte do Českého Krumlova! Během každého adventního víkendu a o vánočních svátcích se můžete těšit na zajímavý program.

Až do 6. ledna bude na náměstí Svornosti probíhat staročeský adventní trh, který provoní punč, svařák nebo vánoční cukroví. Tradiční výrobky bude možné zakoupit na řemeslném jarmarku na I. zámeckém nádvoří až do 15. prosince. Adventní program bude na různých místech ve městě sestávat z poutavých akcí pro děti i dospělé. Ve středu 4. prosince vystoupí na náměstí Svornosti Komorní smíšený sbor s pásmem hornických písní a v 18.20 projde městem průvod hornických spolků a cechů s Barbořiným světlem. Na tradiční program ve formě mikulášské nadílky s proudem her, hudby a zábavy se Vy a Vaše děti můžete těšit ve čtvrtek 5. prosince. Příchod mikulášského tria s nadělováním dárků se bude očekávat i v synagoze (od 17.00 h) a předtím (od 15.00 h) si mohou děti v těchto nádherných prostorách vyrobit tradiční vánoční dekorace.

V sobotu 7. prosince od 14.00 hodin vystoupí na náměstí Svornosti kroužky z Domu dětí a mládeže a od 15.00 hodin je vystřídá folková kapela Lakomá Barka. V Egon Schiele Art Centru bude v sobotu od 14.00 hodin připravena pro děti tvořivá dílna.

Na druhou adventní neděli v 15.00 hodin zavítá do města Ježíškův poštovní úřad U Zlatého Anděla a od 16.30 bude dětem k dispozici Ježíškova pošta, kterou doplní příjezd Bílé paní. Ten samý den můžete zavítat také do Regionálního muzea, které nabídne návštěvníkům zhlédnutí tradičních expozic a výstavy „Co by, kdyby“ zdarma. To však není vše. Tento krásný čas si můžete zpříjemnit i návštěvou adventních koncertů a pohádek, které navodí tu správnou vánoční atmosféru. Městské divadlo v Českém Krumlově zve v neděli v 15.00 hodin na adventní pohádku „Byla cesta byla ušlapaná“ a od 18.00 hodin můžete v českokrumlovské synagoze zhlédnout vánoční koncert oblíbené ryze dámské kapely Lakomá Barka.

Celý program naleznete zde:

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr569.xml


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *