Penzion Pohoda v Českém Krumlově hodnocení

Užijte si dovolenou v našem penzionu s výhledem na Český Krumlov!

Hodnocení klientů

Okomentujte náš penzion pomocí jednoduchého formuláře - ubytování, personál a ostatní. Budeme se těšit na Vaše hodnocení!

 1. Jan Kersal dne napsal:

  Děkujeme za příjemný pobyt.

 2. Dana Duchková dne napsal:

  Velice děkujeme za příjemný pobyt v penzionu Pohoda – ochotní. milí a příjemní majitelé penzionu, pokoje čisté, upravené, vynikající snídaně s velkým výběrem – určitě se sem budeme vracet.

 3. Jindřich Kratoška dne napsal:

  Strávili jsme v tomto penzionu celý týden a byli jsme velmi spokojeni. Měli jsme krásný pokoj s výhledem na zámek. V penzionu vládne opravdu pohoda. Snídaně s bohatým výběrem. Velmi milí a ochotní majitelé.
  Děkujeme! Můžeme jen doporučit.

 4. Pavel Houser dne napsal:

  Čisté, příjemné prostředí. Výborné snídaně, milý a ochotný personál. Všem doporučuji.
  Pavel Houser

 5. Děkujeme za krásný víkendový pobyt v penzionu Pohoda,
  kde je opravdu pohoda,doporučujeme všem.
  Díky,Hynkovi

 6. Jaroslav a Květoslava Sýkorovi dne napsal:

  Děkujeme za krásný pobyt v penzionu Pohoda, pokoj s výhledem na zámek, příjemné prostředí, milý a ochotný personál a výborné snídaně, můžeme jen doporučit.
  Určitě na shledanou Sýkorovi

 7. Božena Munzarová dne napsal:

  Ubytování bylo super, přesně dle inzerce.Moc se nám tam líbilo.
  Díky

 8. Berta Karolina dne napsal:

  Nagyon szépen koszonjuk a szívélyes vendéglátást. Mindennel megvoltunk elégedve. Akik vonattal utaznak, azoknak kimondottan tudom ajánlani ezt a panziót, kozel az állomás, és kozel van az óváros is. A tulajdonos nagyon kézséges, amiben csak tud, segít. Mindent koszonunk.
  Veľmi pekne ďakujeme za príjemné ubytovanie, bolo nám u Vás super.

 9. Lada Beranová dne napsal:

  Za všechny Pardubáky bych chtěla poděkovat za příjemný pobyt v penzionu Pohoda. Snídaně byly bohaté a výborné, personál milý a ochotný. Výhled na zámek z pokoje penzionu určitě stojí za viděnou. Všem doporučuji

 10. Monika Bláhová dne napsal:

  Ubytování, personál, snídaně, vše bylo super, byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen a jen doporučit :-)

 11. Michal Martásek dne napsal:

  Krásný rodinný penzion. Vstřícný, ochotný a navíc velice milý personál nám zpříjemnil již tak nádhernou dovolenou v nejkrásnějším českém městě. Ubytování bylo čisté, krásný výhled na Krumlov, vše je blízko.. Nemohli jsme si penzion vynachválit a rozhodně se sem budeme rádi vracet.

 12. Petra a Martin Kočkovi dne napsal:

  Děkujeme za super pobyt v apartmánu Penzionu Pohoda. Měli jsme u vás naprosto všechno co jsme potřebovali a za rozumnou cenu. Navíc nádherný výhled a centrum blízko. Kdybysme se ještě někdy vraceli, tak rozhodně k vám. Děkujeme

 13. zdeněk kramařík dne napsal:

  Penzión je na velmi vysoké úrovni. Hosté tu mají svůj klid a své soukromí. Personál je velmi milý a ochotný. Vřele ho doporučujeme.

 14. Lenka Folprechtová dne napsal:

  Strávili jsme v tomto penzionu celý týden a byli jsme velmi spokojeni,čisté a útulné prostředí,výborné snídaně,příjemný a ochotný personál.Měli jsme pokoj s výhledem na zámek.Vřele všem doporučuji,určitě se zase vrátíme.

 15. Hana Popelářová dne napsal:

  Na POHODĚ jsme byli loni, letos si tam pohodu užijeme zase. Vstřícný personál. Doporučuju i motorkářům. Motorku bylo možno parkovat pod střechou a v zamčeném prostoru.

 16. Jana a Tomáš Stehlíkovi dne napsal:

  Letos po druhé jsme strávili bezvadnou část dovolené v penzionu Pohoda. Opět to nemělo chybu. Letos i s výbornými snídaněmi. Doporučujeme.

 17. Eva Karasová dne napsal:

  Strávili jsme v penzionu Pohoda pouze dva dny a byli jsme příjemně překvapeni. Všude čisto a útulno. Velice příjemný personál, bohatá snídaně a krásný výhled na město. Děkujeme. Karasovi

 18. Hana dne napsal:

  V penzionu jsme strávili 3 noci. Byli jsme velmi spokojení. Čisté a pohodlné ubytování, velice ochotný personál. Výhled na zámek a 10 minut do středu města. Všem doporučujeme.

 19. Milena Blažková dne napsal:

  Penzion doporučuji. Čisto, teplo a bohaté snídaně. Jen kvalita madrací by chtěla zlepšit.

 20. Marcela Bůžková dne napsal:

  V penziónu Pohoda jsme strávili sice jen jednu noc,ale musím jen chválit.Byli jsme tam úplně sami ,přesto nám pan majitel připravil snídani lepší, než v nějakém hotelu.Děkujem a budu jen doporučovat.

 21. Gebauerovi dne napsal:

  V penzionu jsme strávili 3 noci. Byli jsme velmi spokojení. Čisté a pohodlné ubytování,milý a ochotný personál,výhled na zámek a 10 minut do středu města. Všem doporučujeme.

 22. letošní prázdniny jsme navštívili penzion Pohoda a strávili jsme 3 noci.Byli jsme velmi spokojeni a Všem doporučuji.Čisté a pohodlné ubytování,milý a ochotný personál.Jelikož mám dceru na vozíčku vyšel nám p.majitel vstříc s bezbariérovou koupelnou i wc.Děkujeme ,rádi se vrátíme .

 23. gunther.kleinmann@t-online.de dne napsal:

  Vielen Dank für Ihren angenehmen Aufenthalt für die 1. Woche vom 17.09 – 21.09.2018 es war sehr schön bei ihnen. Gruß Gunther Kleinmann

 24. Eva a Zbyněk dne napsal:

  Už několik let jezdíme každé léto do Českého Krumlova a vždy do Penzionu Pohoda. Je možné, že je v tomto krásném městě více skvělých ubytování, ale my to měnit nechceme :-) – pan Čegan je velice milý, ochotný a navíc nám vždy vyšel vstříc s příjezdem v pozdních hodinách. Atmosféra, pokoje a snídaně úžasné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *