Penzion Pohoda v Českém Krumlově hodnocení

Užijte si dovolenou v našem penzionu s výhledem na Český Krumlov!

O penzionu Pohoda

Všeobecné informace o penzionu Pohoda a jeho partnerech.

o penzionu Pohoda

Dovolená u brány Šumavy a ubytování v rodinném penzionu Pohoda vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. Penzion je umístěn v nejkrásnějším městě Jižních Čech - v klidné části Českého Krumlova, v ulici Vyšehradská (avšak jen 10 minut pěší chůze od historického centra). Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

V penzionu Pohoda si můžete vychutnat uvolněnou, vřelou domácí atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodovou a poznávací dovolenou v Českém Krumlově.

Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma.

Penzion poskytuje služby od roku 2003. Hosté jistě ocení i výhled na město a krumlovský zámek. Součástí penzionu je salonek s barem. Parkování je zajištěno přímo u penzionu, zdarma. Celý penzion, včetně pokojů, je pokryt Wi-Fi připojením, které je pro naše hosty zdarma. Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké.

Recepce

Naše recepce zajišťuje nejen rezervaci pokojů, ale i rezervaci dalších služeb - např. výletů, půjčení kol a raftů, vstupenek, prohlídek, a další...

Můžete si zde zakoupit mapy a průvodce. Můžeme vám také nabídnout úschovnu kol a zavazadel.

Partneři

Půjčovna lodí a raftů Potápka

Půjčovna lodí a raftů přímo v Českém Krumlově. Zájem o sjíždění řek ať už na kanoi nebo raftu každoročně stoupá - neváhejte a potěšte sebe, své děti nebo přátele. Trasu si sami můžete naplánovat dle fotomapy s kilometráží Vltavy nebo vám jí doporučí dle vašich možností a přistaví raft nebo kanoi na jakékoliv místo vašeho vyplutí. Na místo vyplutí, nebo z cíle vás také dopraví.

Lyžařské zájezdy nejen last minute - nejširší nabídka pobytů u moře, lyžování i exotiky.

Last minute zájezdy - soustředěná nabídka zájezdů od českých i německých cestovních kanceláří.

Lyžařské zájezdy, exotika i pobyty u moře