Penzion Pohoda v Českém Krumlově hodnocení

Užijte si dovolenou v našem penzionu s výhledem na Český Krumlov!

Služby

Připravili jsme pro Vás nabídku služeb tak, aby Váš pobyt u nás byl ještě zajímavější, pestřejší a příjemnější...

Výlety na lodích po řece Vltavě

Lze si zapůjčit kajaky (1 - 2 osoby), kanoe (2 - 3 osoby) nebo gumové rafty (2 - 8 osob). Samozřejmostí je i vybavení potřebné pro vodní turistiku.

 

Výlety na kolech

Výlety na kolech je možno uskutečnit po okolí Českého Krumlova nebo lze zajistit přepravu kol a osob na místo určení.

K zapůjčení jsou kvalitní, plně vybavená kola Trek 7300 a Giant Sport X-3. Kromě kol Vám zapůjčíme dětské sedačky, dětský vozík za kolo Croozer Kid, přilby, nářadí, brašny na zadní nosič nebo na řídítka.

 

Jízda na koloběžkách z Kletě

Kleť je nejvyšší vrchol Blanského lesa, na který se můžete vydat pěšky, lanovou dráhou z Krásetína nebo využít vývozu na vrchol mikrobusem. Dolů Vás pak čeká 11 kilometrový sjezd, který končí buď ve Zlaté Koruně, Krásetíně na parkovišti pod lanovkou nebo přímo u nás na penzionu v Českém Krumlově.

 

Procházky s průvodcem

Poznejte krásy Českého Krumlova do hloubky a využijte služeb místních průvodců. Vybrat si můžete z několika tematických prohlídek - EXKLUZIVNÍ KRUMLOV, AKTUÁLNÍ KRUMLOV, MAGICKÝ KRUMLOV nebo noční kostýmovou prohlídku MÝTY A LEGENDY.

 

Pěší výlety s turistickými holemi

Turistické hole si lze zapůjčit přímo u nás na penzionu a můžete si tak zpříjemnit procházky po Českém Krumlově nebo jeho kopcovitém okolí.

 

Masážní studio

Udělejte si chvilku pro sebe a využijte naše masážní studio. Hoďte starosti za hlavu a nechte odpočinout a zregenerovat Vaše unavené tělo.

 

Pro rezervace nebo bližší informace nás neváhejte kontaktovat na


tel.: +420 731 573 529
email: penzionpohoda@seznam.cz